Loading...
Loading...

Hizmetlerimiz

EN İYİ ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYACAĞIMIZI GARANTİ EDİYORUZ
Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

A brand for a company is like a reputation for a person. You earn reputation by trying to do hard things well.

JEFF BEZOS

Marka Yönetimi Konulara stratejik yaklaşır O marka adı altındaki tüm ürünlerden sorumludur Pazarlamanın tüm P lerini içerir Tüm pazarlama aktivitelerinden sorumludur. Ürün Yönetimi Proje yönetimi gibidir.

Daha kısa dönemli Daha operasyonel Sadece belirli bir ürün ile ilgilenir BTL aktivitelerle daha çok ilgilidir. Genelde üretim,tedarik zinciri konularıyla ilgilidir Önceden konulmuş stratejilerin uygulamasından sorumludur.

It doesn’t matter how many times I have to click, as long as each click is a mindless, unambiguous choice.

Steve Krug

Web ve internet sektöründeki bu gelişim ve büyümeği fark eden ve gören tüm firma, kurum ve şahıslar interneti nasıl kendilerine faydalı ve kazançlı bir şekilde kullanabilecekleri konusunda bir takım araştırma ve çalışmalar yapmaya başladılar.

Böyle bir gücün farkında olan birçok işletme ve bireyler hiç vakit kaybetmeden hemen web sitesi edinme çalışmalarına başladı ve hemen bir web sitesi sahibi olmayı hedefledi, nitekim de şuan erken davrananlar milyar dolarlık servetin sahibi kişilerdir.

Never fall in love with an idea. They’re whores. If the one you’re with isn’t doing the job, there’s always another.

Chip Kidd

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Bu bakımdan logo bir şirketin vizyonu açısından oldukça önem taşımaktadır. Günümüzde şirketlerin sayısının her geçen gün artması logo tasarımına verilen önemin de artmasına neden olmuştur. Çünkü modern şirketler artık misyon kadar vizyonun yani dış görünümün de önemli olduğunu fark etmişlerdir. Bu nedenle görsellik bakımından en iyisini isteyen şirketler öncelikli olarak logo tasarımı üzerine yoğunlaşmışlardır.

Şirketlerin imzası olarak tanımlanabilecek logo şirket kimliğini üstlenmesi açısından başlangıç düzeyle yapılması ve tasarlatılması gereken bir semboldür. Çünkü şirketin yaptığı her iş bundan sonda o logo ile anılacaktır. İşte bu nedenledir ki ne kadar iyi bir logonuz varsa o kadar da iyi bir imaj ve görüntünüz var demektir.

Good design is as little design as possible.

DİETER RAMS

Kurumsal kimlik, bir kurumun imzasıdır. “Kurumsal kimlik, güvenilirlik oluşturmak için stratejik bir kaynaktır ve çeşitli çıkar grupları arasında destek ve yeni iş çevrelerinde rekabet avantajı kazanmak olarak ele alınmaktadır” (Dowlig, 1986:109).

Kurumların diğerlerinden ayırt edilebilmesi, onlardan sıyrılabilmesi için kurumsal kimliğe ihtiyaçları vardır.
Kurumsal kimlik “Bir şirketin stratejik olarak tanımlanmış ve operasyonel olarak uygulamalı içsel ve dışsal olarak şirketin kendisinin sunumu ve davranışıdır”

Photography is the simplest thing in the world, but it is incredibly complicated to make it really work.

Martin Parr

Dijital ekosistemde, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Kontrolsüz yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için intihar niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir. Türkiye’de ve dünyada sık rastlanan kriz vakaları, markalar için sosyal medya yönetiminin ciddi bir fırsat ve hassas bir süreç olduğunu kanıtlar.

Ajansımız, krizleri fırsata çevirmekteki ustalığı ile sosyal medya alanındaki etkinliği ile farklı içerik stratejileri ile yapılandırdığı marka sayfalarının diğer firmalardan çok daha önde ve farklı bir yerde konumlanmasını sağlar.