Loading...
Loading...

Hakkımızda

OLAĞANÜSTÜ SANAT EKİBİ VE YARATICI MİNİMALİZM AŞIĞI BİR EKİP
Ana Sayfa / Hakkımızda

Tasarım Ofisimiz 2012 yılında üç temel değer üzerine kuruldu: Yaratıcılık, Tutku ve Mesleğine saygı. Ajans olmanın gereklerine ve altyapısına sahip olarak, reklam verenle strateji geliştirmek, yaratıcılık, grafik uygulama, müşteri ilişkileri, sosyal medya planlama, medya satın alma ve halkla ilişkiler alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.
Tüketicilerin edilgen olmaktan çıkıp markalar hakkında her yerde konuşabildikleri, yepyeni dijital mecraların türediği bu çağda, ajansımız, sadece değişimi yönetebilen markaların ve fikirlerin ayakta kalacağına inanmaktadır. Bu vizyon doğrultusunda “Değişimi Yönetmek” felsefesiyle sektörde hizmet verdiği firma ve markalara nasıl değer katılabileceği, mevcut durumun ötesine geçerek yeni projelerin uygulanabilirliğiyle ilgili sınırları zorlayarak bu vizyonu gerçekleştirmek adına, kitlelerin beğenilerinde ve alışkanlıklarında meydana gelen değişimleri sürekli izleyerek ve analiz ettiği çıktıları raporlayarak tarafınıza sunuyor.

Bizim ajansımız tümüyle, yaratıcı hizmet ve dijital pazarlama üzerinde, markalaşma stratejisini en iyi şekilde geliştirerek. Web / İnteraktif Pazarlama, SEO, Özel Konsept / Logo Tasarım, Reklam, Medya, İleri Teknoloji, Danışmanlık ve Stratejik Planlama sizlere hizmet vermektedir.

Amacımız markaların öne çıkartmak istediği özellikleri tespit edip tüketici için anlamlı bir hale getirmek ve tüketiciyi müşterimizin markasına doğru yaklaştırarak markayı tüketicinin hayatına sokmaktır. Çalışmalarımızda yaratıcılıkla hesap verilebilirliğin birbirinden ayrılamayacağını düşünüyor ve kimsenin boşa harcanacak vakti olmadığını da çok iyi biliyoruz. Tüketicilerin karar verme mekanizmalarını etkileyerek, markanıza karşı tavrını pozitif yönde değiştirerek, markanızın değerini artırmak ve en önemlisi, satışlarınızı artırmak için çalışıyoruz. İşte bizim için başarının ölçüsü bu!

67
PROJE TAMAMLANDI
54
MUTLU MÜŞTERİ
133
BARDAK KAHVE
475
HARİKA FİKİR

MINIMALIST

good design is a little design as possible.

Görkem Güvendi
Yönetici

\(^^)/

birds born in a cage think flying is an illness.

Gökhan Çalışkan
BİLİŞİM UZMANI / VİDEO & WEB TASARIM

Ozi Wan Kenobi

less is more.

OZAN GÜVENDİ
GRAFİK TASARIM

MERHABA!

Lina’ya mama verdiniz mi!?

BURCU İBRAHİMOĞLU
Sosyal Medya Uzmanı